Grrr

David ++

img_3071.jpg

David komt vanaf vandaag ons team versterken. Hoera!

Reacties

  1. patrizia:

    ehm..bedoelen we dat david eindelijk ook gaat werken in plaats van alleen decoratie zijn ;) of is er een tweede david? :-P

  2. Jelmer:

    Ja David gaat eindelijk wat zinnigs doen! Op de foto zit ie nog even op zijn nagels te bijten want hij weet niet zeker of het hem gaat lukken. Maar we steunen hem van harte ;-)

  3. patrizia:

    ja, hij kijkt ook een beetje alsof ie voor het eerst van zn leven een computer ziet, hehe.. ;)

  4. Rolf:

    wat een smilies

  5. patrizia:

    jaajaajaa.. rolf ook een smiley? weet niet of ie er een smiley van maakt: :-x

    die is zoo schattig ;) (hee nog één!)

  6. patrizia:

    hahaha! hmm.. die was niet die ik bedoelde.. :-|

  7. jesis, stelletje roddelende viswijve zijn jullie!
    Maarreh, inderdaad, reeds de bron van vele grappen, sinds gisteren zijn er dus twee Davids binnen ons imperium. Volgens schattingen van het CPB heet in 2083 waarschijnlijk zo’n 70% van de wereldbevolking ‘David’, overigens.

    mijn emailadres kreeg ‘ie eveneens niet, dus David moet ook even een andere gebruikersnaam bedenken voor op dit blog, gnah!

  8. patrizia:

    hehe.. je weet toch.. me loooves roddelen ;) (weeer een smiley..)

    zijn er nog spannende intriges bij jullie? bij villa happ deed roger het met marieke, maar die is ontslagen, frans doet het denk ik met annet, maar da’s geheim, joke ongetwijfeld met het hele kantoor, en oja, marcel denk ik met erna. o, en liesbeth kijkt ook altijd erg verdacht als ik onverwachts binnen loop..

    oja, het bureau van roger was door midden gebroken die dag ervoor, rara..

    doeii lieve roddeltantetjes!

  9. Wtf?! Goeie 1 april grap! ;)

  10. @p: ik zie nog enkele vacatures open bij story.nl …? Maarreh, wij zijn over het algemeen wat dat betreft best een integer bedrijf hoor. Niet zo vunzig als daar bij jullie in het zuiden *kuch*. En nette jongens. Ja ja. Dat klinkt wellicht padvinderachtig, maar dat is het niet, want ik heb een hekel aan padvinders. Dus.

  11. patrizia:

    whahaha, nette jongens bij grrr.. jaaajaaa.. ;)
    mijn vrouwelijke :-P intuitie weet wel beter dan dat..

    kusje van dat viswijf, je weet toch x
    enne krijn, je staat toch wel aan mijn kant he!